See other templates

 

Поки ДЮСШ м.Обухова не має свого басейну. Реконструкція.

Але. 09 квітня 2017 року на базі басейну ЗОШ №5 м.Обухова відбулися міські змагання - Відкрита першість ДЮСШ м.Обухова з плавання, де взяли участь представники шкіл міста. Учні шкіл розіграли комплекти нагород на дистанціях 50 м вільним стилем та 100 м комплексним плаванням за різними віковими групами. Слід відзначити професійну роботу тренерів ДЮСШ *Іванової Елли Василівни та *Карась Лілії Олександрівни, вихованці які посіли більшість перших місць на п’єдесталі пошани. Фото звіт: *Купалкіна-Лугова Ірина. Відео звіт: *Купалкін-Луговий Єгор. Шукайте себе у плейлистах: Нагородження; Запливи. Дивіться новини з плавання на сайті: http://obukhov-swim.org.ua.

Окремо треба виділити учнів та тренера з плавання при Київському регіональному центрі «Інваспорт» ДЮСШІ відділення плавання на базі ДЮСШ м.Обухова. Група під керівництвом Орди Катерини Антонівни виступила окремо, але це було не менш видовищно та потужно з їх боку, а сила волі спортсменів підтвердила факт їх мужності. Відділення плавання Київського регіонального центру «Інваспорт» ДЮСШІ у м.Обухові відкрито 06 листопада 2015 року. Працюючи другий рік, учні відділення, які, до речі, навчаються у звичайних загальноосвітніх школах міста, мають можливість отримувати безкоштовні заняття та консультативну допомогу зі спортивної реабілітації. За словами тренера з плавання Орди К.А., окрім особливостей підготовки спортсменів ДЮСШІ «Інваспорт», є труднощі з кількістю змагань, яких замало, та якістю підготовки, тому що часу майже не виділяється містом. Хоча це, мабуть, все ж таки проблема наявності басейну у місті. А поки що основними змаганнями для наших спортсменів «Інваспорт» ДЮСШІ на цей рік є обласні змагання з плавання: Чемпіонат Київської області на Кубок Акопян Олени та ІІ-ий етап Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе».  

 Спортсмени, які прийняли участь та вибороли свої почесні місця:

 Дробнов Едуард – м-н Яблуневий, ЗОШ №4;

 Русан Катерина – м-н Яблуневий, ЗОШ №4;

 Олексієнко Катерина  – ЗОШ №5;

 Діденко Максим  – ЗОШ №5;

 Юрченко Аліна  – ЗОШ №5;

 Дидківська Василіса  – випускниця ЗОШ №2, нещодавно виконала норматив КМС на дистанції 50 м вільним стилем. Наші поздоровлення!

Дякуємо за участь у змаганнях!

  

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЗМАГАНЬ (156 фото)

 

 

 

 

Go to top